Elektroninę parduotuvę mažiausiakaina.lt administruoja įmonė UAB “Šiaulių Infotekas”. Tai viena seniausių biuro įrangos, kanceliarijos prekių ir kompiuterinės įrangos pristatymo ir pardavimo įmonių ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje, sėkmingai veikianti ir aptarnaujanti klientus jau 29 metus. Įmonė administruoja nuosavą parduotuvę - ekspoziciją bei sandėlį, todėl prekės mažiausiakaina.lt klientams bus pristatomos maksimaliai greitai.

Mažiausiakaina.lt - tai brandžios įmonės projektas, siekiant pasiekti klientus ne tik šiaurės Lietuvoje, bet ir tolimiausiuose regionuose. Šioje parduotuvėje rasite didžiulį biuro, kanceliarinių prekių, kompiuterių ir biuro technikos įvairovę - daugiau nei 15 tūkstančių prekių pasiūla iš daugiau nei 150 skirtingų prekių ženklų.

Įmonės tikslas - pasiūlyti elektroninėje parduotuvėje kokybiškas, gerai žinomas kanceliarines ir biuro prekes patraukliausia kaina. Optimizuoti jūsų užsakymus, užtikrinant nuolatinį biuro prekių tiekimą, kuris atitinka jūsų poreikius. Kurti ilgalaikius pasitikėjimo santykius su verslo klientais.